Ottelut 2017

Otteluohjelma – Ykkönen 2017, Suomen Cup & harjoitusottelut

Pvm Paikka Koti Vieras Tulos Ennakko Raportti
La 7.1. klo 13:00 Nummela NuPS Gnistanharj 1 – 4 Ennakko Raportti
La 14.1. klo 19:30 Tali Gnistan EIFharj 3 – 0 Ennakko Raportti
Su 22.1. klo 12:30 Korso Legirus Gnistanharj 1 – 0 Ennakko Raportti
La 28.1. klo 18:00 Tali Gnistan FC KTPcup 0 – 0 Ennakko Raportti
To 2.2. klo 17:00 Tali Gnistan HJKcup 0 – 4 Ennakko Raportti
La 11.2. klo 12:00 Tali HIFK Gnistancup 0 – 2 Ennakko Raportti
La 18.2. klo 17:00 Esport FC Honka Gnistancup 2 – 0 Ennakko Raportti
La 4.3. klo 14:00 Kauniainen GrIFK Gnistancup 2 – 0 Ennakko Raportti
La 11.3. klo 14:00 Sonera Gnistan Klubi-04harj 2 – 0 Ennakko Raportti
La 25.3. klo 21:00 Tali Gnistan NJSharj 2 – 0 Ennakko Raportti
Pe 31.3. klo 21:00 Tali KäPa Gnistanharj 2 – 2 Ennakko Raportti
Pe 7.4. klo 21:00 Tali Gnistan FC Espooharj 1 – 0 Ennakko Raportti
Ke 12.4. klo 18:00 Telia Klubi-04 Gnistanharj 3 – 1 Ennakko Raportti
La 22.4. klo 12:30 Korso Legirus Gnistanharj 0 – 4 Ennakko Raportti
La 29.4. klo 17:00 Oulu AC Oulu GnistanM1D 1 – 0 Ennakko Raportti
Ma 8.5. klo 18:30 Telia 5G Gnistan FC HonkaM1D 0 – 2 Ennakko Raportti
La 13.5. klo 17:00 Oulu OPS GnistanM1D 1 – 1 Ennakko Raportti
Ke 17.5. klo 18:30 Telia 5G Gnistan FC HakaM1D 0 – 2 Ennakko Raportti
Ke 24.5. klo 18:30 Kokkola KPV GnistanM1D 1 – 1 Ennakko Raportti
Su 28.5. klo 17:00 Oulunkylä Gnistan EIFM1D 1 – 1 Ennakko Raportti
Su 4.6. klo 17:00 Kauniainen GrIFK GnistanM1D 2 – 1 Ennakko Raportti
La 10.6. klo 17:00 Turku TPS GnistanM1D 3 – 0 Ennakko Raportti
Ti 13.6. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan FF JaroM1D 2 – 3 Ennakko Raportti
Ti 27.6. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan AC OuluM1D 2 – 4 Ennakko Raportti
Ma 3.7. klo 18:30 Espoo FC Honka GnistanM1D 3 – 2 Ennakko Raportti
La 8.7. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan OPSM1D 0 – 0 Ennakko Raportti
La 15.7. klo 17:00 Oulunkylä Gnistan KPVM1D 0 – 1 Ennakko Raportti
Ke 19.7. klo 18:30 Valkeakoski FC Haka GnistanM1D 2 – 1 Ennakko Raportti
La 22.7. klo 17:00 Oulunkylä Gnistan EIFM1D 1 – 2 Ennakko Raportti
La 29.7. klo 17:00 Kauniainen GrIFK GnistanM1D 1 – 3 Ennakko Raportti
Pe 4.8. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan TPSM1D 1 – 0 Ennakko Raportti
La 12.8. klo 17:00 Pietarsaari FF Jaro GnistanM1D 2 – 0 Ennakko Raportti
La 19.8. klo 17:00 Oulu AC Oulu GnistanM1D 1 – 2 Ennakko Raportti
Pe 25.8. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan FC HonkaM1D 2 – 1 Ennakko Raportti
Su 3.9. klo 17:00 Oulu OPS GnistanM1D 3 – 1 Ennakko Raportti
Pe 8.9. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan FC HakaM1D 1 – 1 Ennakko Raportti
La 16.9. klo 16:00 Kokkola KPV GnistanM1D 1 – 2 Ennakko Raportti
Su 24.9. klo 17:00 Tammisaari EIF GnistanM1D 1 – 0 Ennakko Raportti
Pe 29.9. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan GrIFKM1D 0 – 1 Ennakko Raportti
La 14.10. klo 15:00 Turku TPS GnistanM1D 3 – 1 Ennakko Raportti
La 21.10. klo 15:00 Oulunkylä Gnistan FF JaroM1D x – x Ennakko Raportti