Ottelut

Otteluohjelma – Kakkonen A-lohko 2018, Suomen Cup & harjoitusottelut

Pvm Paikka Koti Vieras Tulos Ennakko Raportti
Pe 19.1. klo 19:00 Tali HIFK Gnistancup 1 – 1 Ennakko Raportti
Pe 26.1. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan HJKcup 0 – 8 Ennakko Raportti
La 3.2. klo 14:00 Kotka KTP Gnistancup 2 – 0 Ennakko Raportti
La 10.2. klo 16:00 Tali Gnistan PEPOcup 1 – 0 Ennakko Raportti
Ti 6.3. klo 17:00 Esport FC Honka Gnistancup 6 – 0 Ennakko Raportti
La 17.3. klo 21:00 Tali Gnistan PKKUharj 5 – 1 Ennakko Raportti
La 24.3. klo 21:00 Tali Gnistan TiPSharj 10 – 2 Ennakko Raportti
La 7.4. klo 19:30 Oulunkylä Gnistan GrIFKharj 3 – 1 Ennakko Raportti
To 19.4. klo 18:00 Tammisaari EIF Gnistanharj 2 – 1 Ennakko Raportti
La 28.4. klo 17:00 Oulunkylä Gnistan MyPa 3 – 0 Ennakko Raportti
La 5.5. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan MiPK 3 – 1 Ennakko Raportti
To 10.5. klo 15:00 Kerava PKKU Gnistan 1 – 2 Ennakko Raportti
Ma 14.5. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan LPS 4 – 1 Ennakko Raportti
La 19.5. klo 17:00 Joensuu JIPPO Gnistan 1 – 2 Ennakko Raportti
Pe 25.5. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan Viikingit 0 – 0 Ennakko Raportti
To 31.5. klo 19:00 Lappeenranta PEPO Gnistan 3 – 0 Ennakko Raportti
La 9.6. klo 17:00 Oulunkylä Gnistan NJS 3 – 1 Ennakko Raportti
La 16.6. klo 14:00 Järvenpää JäPS Gnistan 4 – 1 Ennakko Raportti
Ke 20.6. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan FC Vaajakoski 1 – 1 Ennakko Raportti
Su 1.7. klo 18:30 Mikkeli MP Gnistan 0 – 0 Ennakko Raportti
La 7.7. klo 15:00 Mikkeli MiPK Gnistan 1 – 2 Ennakko Raportti
La 21.7. klo 17:00 Oulunkylä Gnistan PKKU 2 – 3 Ennakko Raportti
La 28.7. klo 17:00 Laajasalo LPS Gnistan 1 – 2 Ennakko Raportti
La 4.8. klo 17:00 Oulunkylä Gnistan JIPPO 1 – 1 Ennakko Raportti
La 11.8. klo 17:00 Vuosaari Viikingit Gnistan 0 – 0 Ennakko Raportti
Su 19.8. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan PEPO 3 – 1 Ennakko Raportti
La 25.8. klo 17:00 Nurmijärvi NJS Gnistan 1 – 1 Ennakko Raportti
La 1.9. klo 17:00 Oulunkylä Gnistan JäPS 2 – 2 Ennakko Raportti
La 15.9. klo 17:00 Myllykoski MyPa Gnistan 2 – 1 Ennakko Raportti
La 22.9. klo 15:00 Vaajakoski FC Vaajakoski Gnistan 2 – 1 Ennakko Raportti
La 29.9. klo 15:00 Oulunkylä Gnistan MP 4 – 2 Ennakko Raportti