Ottelut

Otteluohjelma – Kakkonen B-lohko 2019, Suomen Cup & harjoitusottelut

SCup = Suomen Cup
BCup = Busmo Winter Cup

Pvm Paikka Koti Vieras Tulos Ennakko Raportti
La 19.1. klo 20:30 Tali Gnistan ViikingitSCup 2 – 1 Ennakko Raportti
La 2.2. klo 14:30 Kauniainen GrIFK GnistanSCup 1 – 3 Ennakko Raportti
La 9.2. klo 14:00 Peakfin Gnistan KiffenBCup 1 – 1 Ennakko Raportti
Su 24.2. klo 16:00 Matinkylä Honka akatem. GnistanSCup 1 – 3 Ennakko Raportti
La 2.3. klo 15:30 Rantakylä JIPPO GnistanSCup 1 – 2 Ennakko Raportti
La 9.3. klo 14:45 Kotka KTP Gnistanharj 2 – 2 Ennakko Raportti
Pe 15.3. klo 19:00 Oulunkylä Gnistan VPSSCup 1-3(ja) Ennakko Raportti
Ma 18.3. klo 21:00 Pallomylly PK-35 GnistanBCup 1 – 1 Ennakko Raportti
La 23.3. klo 15:00 Peakfin Gnistan FC EspooBCup 2 – 1 Ennakko Raportti
Su 31.3. klo 13:00 Peakfin Gnistan KäPaBCup 0 – 2 Ennakko Raportti
La 6.4. klo 14:00 Peakfin Gnistan EPSBCup 3 – 2 Ennakko Raportti
To 18.4. klo 18:50 Järvenpää JäPS Gnistanharj 1 – 7 Ennakko Raportti
La 27.4. klo 18:30 Tallinna TJK Legion Gnistanharj 1 – 4 Ennakko Raportti
La 4.5. klo 14:00 Pori FC Jazz Gnistan 0 – 4 Ennakko Raportti
La 11.5. klo 17:00 Oulunkylä Gnistan KaaPo 1 – 2 Ennakko Raportti
Su 19.5. klo 18:30 Espoo FC Honka Aka. Gnistan 1 – 3 Ennakko Raportti
Pe 24.5. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan TamU 2 – 0 Ennakko Raportti
To 30.5. klo 15:00 Rauma Pallo-Iirot Gnistan 0 – 3 Ennakko Raportti
Ma 3.6. klo 18:30 Kauniainen GrIFK Gnistan 1 – 3 Ennakko Raportti
Su 9.6. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan FC Espoo 3 – 2 Ennakko Raportti
La 15.6. klo 14:00 Oulunkylä Gnistan HerculesCup 1 – 0 Ennakko Raportti
Ke 19.6. klo 18:30 Salo SalPa Gnistan 2 – 3 Ennakko Raportti
Ti 25.6. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan Ilves/2 2 – 1 Ennakko Raportti
La 29.6. klo 17:00 Oulunkylä Gnistan KäPa x – x Ennakko Raportti
La 13.7. klo 17:00 Espoonlahti EPS Gnistan x – x Ennakko Raportti
La 20.7. klo 17:00 Kaarina KaaPo Gnistan x – x Ennakko Raportti
Pe 26.7. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan FC Honka Aka. x – x Ennakko Raportti
La 3.8. klo 17:00 Tampere TamU Gnistan x – x Ennakko Raportti
La 10.8. klo 17:00 Oulunkylä Gnistan Pallo-Iirot x – x Ennakko Raportti
Pe 16.8. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan GrIFK x – x Ennakko Raportti
To 22.8. klo 18:30 Leppävaara FC Espoo Gnistan x – x Ennakko Raportti
La 31.8. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan SalPa x – x Ennakko Raportti
La 14.9. klo 15:00 Tampere Ilves/2 Gnistan x – x Ennakko Raportti
La 21.9. klo 15:00 Oulunkylä Gnistan FC Jazz x – x Ennakko Raportti
La 28.9. klo 15:00 Oulunkylä KäPa Gnistan x – x Ennakko Raportti
La 5.10. klo 14:00 Oulunkylä Gnistan EPS x – x Ennakko Raportti