Otteluohjelma – Kakkonen B-lohko 2019, Suomen Cup & harjoitusottelut

SCup = Suomen Cup
BCup = Busmo Winter Cup

PvmPaikkaKotiVierasTulosEnnakkoRaportti
La 19.1. klo 20:30TaliGnistanViikingitSCup2 – 1EnnakkoRaportti
La 2.2. klo 14:30KauniainenGrIFKGnistanSCup1 – 3EnnakkoRaportti
La 9.2. klo 14:00PeakfinGnistanKiffenBCup1 – 1EnnakkoRaportti
Su 24.2. klo 16:00MatinkyläHonka akatem.GnistanSCup1 – 3EnnakkoRaportti
La 2.3. klo 15:30RantakyläJIPPOGnistanSCup1 – 2EnnakkoRaportti
La 9.3. klo 14:45KotkaKTPGnistanharj2 – 2EnnakkoRaportti
Pe 15.3. klo 19:00OulunkyläGnistanVPSSCup1-3(ja)EnnakkoRaportti
Ma 18.3. klo 21:00PallomyllyPK-35GnistanBCup1 – 1EnnakkoRaportti
La 23.3. klo 15:00PeakfinGnistanFC EspooBCup2 – 1EnnakkoRaportti
Su 31.3. klo 13:00PeakfinGnistanKäPaBCup0 – 2EnnakkoRaportti
La 6.4. klo 14:00PeakfinGnistanEPSBCup3 – 2EnnakkoRaportti
To 18.4. klo 18:50JärvenpääJäPSGnistanharj1 – 7EnnakkoRaportti
La 27.4. klo 18:30TallinnaTJK LegionGnistanharj1 – 4EnnakkoRaportti
La 4.5. klo 14:00PoriFC JazzGnistan0 – 4EnnakkoRaportti
La 11.5. klo 17:00OulunkyläGnistanKaaPo1 – 2EnnakkoRaportti
Su 19.5. klo 18:30EspooFC Honka Aka.Gnistan1 – 3EnnakkoRaportti
Pe 24.5. klo 18:30OulunkyläGnistanTamU2 – 0EnnakkoRaportti
To 30.5. klo 15:00RaumaPallo-IirotGnistan0 – 3EnnakkoRaportti
Ma 3.6. klo 18:30KauniainenGrIFKGnistan1 – 3EnnakkoRaportti
Su 9.6. klo 18:30OulunkyläGnistanFC Espoo3 – 2EnnakkoRaportti
La 15.6. klo 14:00OulunkyläGnistanHerculesCup1 – 0EnnakkoRaportti
Ke 19.6. klo 18:30SaloSalPaGnistan2 – 3EnnakkoRaportti
Ti 25.6. klo 18:30OulunkyläGnistanIlves/22 – 1EnnakkoRaportti
La 29.6. klo 17:00OulunkyläGnistanKäPa3 – 3EnnakkoRaportti
La 13.7. klo 17:00EspoonlahtiEPSGnistan0 – 1EnnakkoRaportti
La 20.7. klo 17:00KaarinaKaaPoGnistan0 – 1EnnakkoRaportti
Pe 26.7. klo 18:30OulunkyläGnistanFC Honka Aka.1 – 1EnnakkoRaportti
La 3.8. klo 17:00TampereTamUGnistan0 – 3EnnakkoRaportti
La 10.8. klo 17:00OulunkyläGnistanPallo-Iirot3 – 1EnnakkoRaportti
Pe 16.8. klo 18:30OulunkyläGnistanGrIFK1 – 1EnnakkoRaportti
To 22.8. klo 18:00LeppävaaraFC EspooGnistan1 – 1EnnakkoRaportti
La 31.8. klo 18:30OulunkyläGnistanSalPa2 – 1EnnakkoRaportti
La 14.9. klo 15:00TampereIlves/2Gnistan1 – 7EnnakkoRaportti
La 21.9. klo 15:00OulunkyläGnistanFC Jazz5 – 1EnnakkoRaportti
La 28.9. klo 15:00OulunkyläKäPaGnistan0 – 1EnnakkoRaportti
La 5.10. klo 14:00OulunkyläGnistanEPS4 – 3EnnakkoRaportti
Pe 11.10. klo 18:30OulunkyläGnistanIlves/25 – 3EnnakkoRaportti
La 19.10. klo 14:00LeppävaaraFC EspooGnistan3 – 1EnnakkoRaportti
La 26.10. klo 14:00OulunkyläGnistanKaaPo3 – 2EnnakkoRaportti