Otteluohjelma – Kakkonen 2016, Suomen Cup & harjoitusottelut

Pvm Paikka Koti Vieras Tulos Ennakko Raportti
La 15.1. klo 21:00 Tali Gnistan EsPaharj 2 – 2 Ennakko Raportti
La 23.1. klo 11:30 Sahara Klubi 04 Gnistanharj 2 – 4 Ennakko Raportti
Pe 29.1. klo 19:15 Nummela NuPS Gnistanharj 3 – 4 Ennakko Raportti
Pe 5.2. klo 21:00 Tali Gnistan Honkaharj 1 – 2 Ennakko Raportti
Su 14.2. klo 21:00 Pallomylly Gnistan Kiffenharj 3 – 0 Ennakko Raportti
Su 21.2. klo 21:00 Pallomylly FC Viikingit Gnistanharj 0 – 0 Ennakko Raportti
Pe 4.3. klo 21:00 Tali Gnistan FC Viikingitharj 2 – 0 Ennakko Raportti
La 12.3. klo 16:00 Tapanila Atletico Malmi Gnistancup 1 – 0 Ennakko Raportti
Pe 18.3. klo 21:00 Tali Kiffen Gnistanharj 0 – 4 Ennakko Raportti
Pe 1.4. klo 21:00 Tali Gnistan FC Espooharj 1 – 0 Ennakko Raportti
La 9.4. klo 16:30 Pallokenttä Klubi 04 Gnistanharj 1 – 1 Ennakko Raportti
La 16.4. klo 15:00 Klaukkala NJS Gnistanharj 3 – 1 Ennakko Raportti
Ti 26.4. klo 18:45 Tapiola Honka Gnistanharj 3 – 2 Ennakko Raportti
Ke 4.5. klo 18:30 Porvoo FC Futura GnistanM2D 3 – 3 Ennakko Raportti
Su 8.5. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan FC VaajakoskiM2D 4 – 3 Ennakko Raportti
Su 15.5. klo 18:30 Mikkeli MP GnistanM2D 1 – 2 Ennakko Raportti
La 21.5. klo 13:00 Tapanila MPS GnistanM2D 0 – 5 Ennakko Raportti
Pe 27.5. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan JäPSM2D 2 – 1 Ennakko Raportti
La 4.6. klo 16:00 Kuopio KuFu98 GnistanM2D 0 – 1 Ennakko Raportti
Pe 10.6. klo 19:00 Oulunkylä Gnistan PEPOM2D 1 – 0 Ennakko Raportti
Su 19.6. klo 18:30 Oulunkylä KäPa GnistanM2D 2 – 0 Ennakko Raportti
Ti 28.6. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan FC Lahti Aka.M2D 1 – 2 Ennakko Raportti
Su 3.7. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan SudetM2D 2 – 0 Ennakko Raportti
Su 17.7. klo 18:30 Joutseno Kultsu FC GnistanM2D 0 – 1 Ennakko Raportti
Su 24.7. klo 18:30 Vaajakoski FC Vaajakoski GnistanM2D 2 – 0 Ennakko Raportti
La 30.7. klo 16:00 Oulunkylä Gnistan MPM2D 2 – 1 Ennakko Raportti
Pe 5.8. klo 16:00 Oulunkylä Gnistan MPSM2D 2 – 0 Ennakko Raportti
Ma 8.8. klo 19:00 Tervakoski Pato GnistanCup 0 – 3 Ennakko Raportti
La 13.8. klo 16:00 Järvenpää JäPS GnistanM2D 0 – 0 Ennakko Raportti
Su 21.8. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan KuFu98M2D 2 – 1 Ennakko Raportti
Pe 26.8. klo 19:00 Kimpinen PEPO GnistanM2D 2 – 3 Ennakko Raportti
Ti 30.8. klo 18:30 Oulunkylä Gnistan KäPaM2D 3 – 0 Ennakko Raportti
La 10.9. klo 16:00 Lahti FC Lahti Aka. GnistanM2D 1 – 3 Ennakko Raportti
La 17.9. klo 15:00 Oulunkylä Gnistan FC FuturaM2D 2 – 2 Ennakko Raportti
Su 25.9. klo 14:00 Kouvola Sudet GnistanM2D 3 – 2 Ennakko Raportti
La 1.10. klo 14:00 Oulunkylä Gnistan Kultsu FCM2D 4 – 1 Ennakko Raportti
Su 8.10. klo 14:00 Pori MuSa GnistanKAR 1 – 0 Ennakko Raportti
Su 15.10. klo 14:00 Oulunkylä GnistanKAR MuSa 1 – 0 Ennakko Raportti

Kommentointi on suljettu.